Fórum >> Típusok >> 156

Piritu - 1.000.0002009-06-07 20:44:51 // 96257
Pszt! A Mester alkot :-DDDD
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-07 20:43:43 // 96256
akkor lerajzolom :D
ez előzés
ystuc2009-06-07 20:42:25 // 96255
Párhuzamos közlekedés
Olvasgasd. ;-)
Mellesleg a jobbra tarts továbbra is érvényben van. :-)
Piritu - 1.000.0002009-06-07 20:39:44 // 96254
Uraim, akit érdekel itt lehet utánanézni:
KRESZ
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-07 20:39:24 // 96253
no akkor : "Előzésnek nevezzük, az úton egy azonos irányban haladó jármű melletti elhaladást. Ez azonban nem igaz a párhuzamos közlekedésnél, mert ekkor a két sávban az egymás melletti elhaladás nem minősül előzésnek."
azaz a párhuzamos közlekedésben akkor van előzés ha sávváltás is történik ...
ystuc2009-06-07 20:38:34 // 96252
Igaz, ez az egy kivétel van. Azaz kettő. Villamost is lehet jobbról előzni.
ystuc2009-06-07 20:37:51 // 96251
Így van. Viszont párhuzamos közlekedés csak városban, illetve nagy forgalom esetén alakul ki. Az üres Váci úton is jobbra tarts van, még ha ezt nem is alkalmazzák az autósok.
Poló2009-06-07 20:37:35 // 96250
És ha valaki balra akar bekanyarodni előttem? :-b
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-07 20:36:17 // 96249
akkor pl a Váci úton ami 3om sávos a középső és a jobb szélső sávban közlekedők nem mehetnek gyorsabban mint a belsőben haladók? :DDD párhuzamos közlekedés....
Zsolesz2009-06-07 20:31:57 // 96248
Szerintem ez előzésnek számít. Ez is van kiírva a pálya fölött csomó helyen, hogy jobbról előzni tilos.
ystuc2009-06-07 20:31:30 // 96247
Mármint hogy jobbról semmi mellett nem mehetsz el. Kerülés, előzés csak balról lehetséges.
ystuc2009-06-07 20:29:00 // 96245
Jó, hát te is tudod, hogy ez nem így van. :-)
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-07 20:28:26 // 96244
na várjál ha valaki megy a középsőben 120-szal és Te a jobb szélsőben elmész mellette 140-nel az nem előzés...emlékeim szerint az előzés attól előzés hogy sávot váltasz :)
Zsolesz2009-06-07 20:24:41 // 96243
Én majdnem nyomtam egy sms-t a rádióba. Csak a telómmal menet közben nehéz írni, úgyhogy inkább kihagytam.
ystuc2009-06-07 20:23:38 // 96242
Teljesen jogos. 1 hete pont emiatt akadtam ki, részletek az utca áldozatai topicban...
De már jól vagyok. :-D
Zsolesz2009-06-07 20:22:35 // 96241
Az eső más. Ott az F1 is kicsit lassabb :D
Nekem amúgy azzal van tele a hócipőm, hogy az M7-en sehol senki és 120-al megy a középsőben. Ezért váltsak 3 sávot, mert nem akarom jobbról megelőzni.
ystuc2009-06-07 20:20:28 // 96240
Ma például az M3-ason jöttem hazafelé, és az esőben jó, ha 110-et ment mindenki. Persze a belső sávban, mert az a jó. Külső meg üres volt...
Zsolesz2009-06-07 20:18:29 // 96239
Azt vettem észre. Újabban már a 140-el is én vagyok a leggyorsabb. Pár ember előz csak meg, viszont ők nem 141-el mennek.
De a ködlámpát akkor is feleslegesnek érzem.
ystuc2009-06-07 20:14:30 // 96238
150-ig óra szerint elvileg jó vagy. Sokan meg a 130-at sem érik el, mert félnek. :-)
Zsolesz2009-06-07 20:10:32 // 96237
Én is. Úgy sietek 140-el mint állat. Több pénzem nincs gyorshajtásra :S
ystuc2009-06-07 19:34:42 // 96236
Ja, hogy most a ködlámpáról van szó... Kicsit kezdek kómás lenni. Nos, ha sietek autópályán, akkor ez is megy nálam. Soxor sietek... :-D
Trombozis2009-06-07 19:34:39 // 96235
Tetszik! :-)
ystuc2009-06-07 19:32:08 // 96234
Összesen 13 ezer. És ha csak városban használnám, akkor nekem sem érné meg. :-)
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-07 19:32:04 // 96233
3x? inkább 1x :DDD
Zsolesz2009-06-07 19:27:55 // 96232
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem tuti nem ér meg pár tízezret az hogy egy évben 3x használjam cuccot.
ystuc2009-06-07 19:17:48 // 96231
Tuner berakta oda is. Oldalán van róla kép.
Trombozis2009-06-07 19:17:10 // 96230
Nekem is! :-)
Majd a ködlámpán gondolkodom. :-) Mondjuk az nem tudom mit mutatna. Semmit. :-)
ystuc2009-06-07 18:51:04 // 96229
Ja, lesz Bi-Xenonom. :-)
Trombozis2009-06-07 18:41:41 // 96228
Na megvetted az adok-veszekben árult H1 Xenont? :-)
Nekem a héten gyön szerintem az izzó a refibe.
156er2009-06-07 18:28:11 // 96227
akkor ezt benéztem... bocs:D
ystuc2009-06-07 18:23:41 // 96226
H1. Közben a könyvben is megnéztem. :-)
156er2009-06-07 18:19:56 // 96224
az nem h3as véletlenül? kérdezem ...
Nándi2009-06-07 08:53:28 // 96223
Sziasztok!
Megrendelhető 156-hoz egyedi hímzett szőnyeg garnitúra! Kép és szín választék az oldalamon!
Trombozis2009-06-06 23:32:17 // 96222
Ez anno nekem is kifingott.
Dévid2009-06-06 21:09:33 // 96221
Nah jó, persze csak ha bekaccsolod...
Jah, és azt hiszem ki kell nyitni a szemedet is, meg éjjel nem szabad sötét napszemüvegben vezetni, akkor azt hiszem látni fogsz. :)
GEORGE2009-06-06 21:07:15 // 96220
Kb úgy fogsz vele látni, mintha még két halogén refit felszerelnél és mindegyikbe min 100W-os izzó lenne :-)))
ystuc2009-06-06 21:01:41 // 96219
De tényleg? Biztos? :-D
ystuc2009-06-06 21:01:14 // 96218
Oké, csak a fényerősség volt a kérdés. :-)
Dévid2009-06-06 20:55:01 // 96217
Látsz a gyári refivel? Akkor a xenyonnal is fox... :DDDDD
GEORGE2009-06-06 20:54:24 // 96216
Nekem is az van már ben 2 éve a refibe!
ystuc2009-06-06 20:53:45 // 96215
Na de mennyivel? Fogok azért látni a 35 wattos refivel? :-)
Dévid2009-06-06 20:46:59 // 96214
Jó, csak ha hiszed ha nem, az 55W-os erősebben világít... :D
ystuc2009-06-06 20:42:15 // 96213
A Pólus hozzám közelebb van. Na, majd benézek. :-)
ALFI1562009-06-06 20:37:48 // 96212
Menj be a Lurdiba a boombastcba szerintem ott is van.
ystuc2009-06-06 20:37:27 // 96211
Ja, még egy dolog. 35 W-os a xenon. Az refibe jó?
ystuc2009-06-06 20:34:47 // 96210
Na, akkor azok páran mondják, hogy mi az, és honnan! :-)
Dévid2009-06-06 20:27:47 // 96209
Itt páran rendeltek valahonnan olyan ledes cuccot, ami nem jelez vissza hibát...
ALFI1562009-06-06 20:26:26 // 96208
Én próbálgattam de hagyom a fenébe.Főlleg azért mert állandóan lenyúztam vele a kezem.Egyébként már lehet kapni olyan ledest amit nem jelez ki a komp.
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak