András bácsi2009-06-10 12:59:10 // 96507
Mi van, nincs meló?
krisz332009-06-10 12:53:28 // 96506
á wickey hagyd a klimát ugyis gyenge nyár lessz :) az epret hozhatod habbal meg cukoral :)
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-10 12:39:52 // 96505
és? én a kereszteződés után előztem a szaggatott vonalon :)
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-10 12:38:21 // 96504
jah :)
András bácsi2009-06-10 12:09:26 // 96503
Nem. Egy lökhárító levétel sem nagy mutatvány, de alulról hozzáférsz.
Wickey2009-06-10 12:07:27 // 96502
mostakkor mégis szopás cserélni? :D
András bácsi2009-06-10 12:02:32 // 96501
Jobbos lökhárítótartó előtt.
Wickey2009-06-10 11:52:29 // 96500
akkor igaz az az elmélet, hogy egyszerű hozzáférni és cserélni. Helyes. Akkor cseréltetem. :-)
Wickey2009-06-10 11:51:50 // 96499
Teljesen mindegy, mert ha igazad is van, és feloldja az előzni tilos táblát a földút, akkor is
(8) Tilos előzni:
...
e) útkereszteződésben és közvetlenül útkereszteződés előtt, kivéve
- ha a forgalmat rendőr vagy fényjelző készülék irányítja és az előzés az úttest menetirány szerinti bal oldalának igénybevételével nem jár,
- ha a jármű főútvonalon vagy olyan más úton halad, amelyen elsőbbségét jelzőtábla [16. § (1) bek. u) pont] jelzi.
- körforgalmú úton,
- ha a járművel csak jobbról szabad előzni [(4) bek.].
ehehe :D
(8) Tilos előzni:
...
e) útkereszteződésben és közvetlenül útkereszteződés előtt, kivéve
- ha a forgalmat rendőr vagy fényjelző készülék irányítja és az előzés az úttest menetirány szerinti bal oldalának igénybevételével nem jár,
- ha a jármű főútvonalon vagy olyan más úton halad, amelyen elsőbbségét jelzőtábla [16. § (1) bek. u) pont] jelzi.
- körforgalmú úton,
- ha a járművel csak jobbról szabad előzni [(4) bek.].
ehehe :D
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-10 11:44:20 // 96498
pedig pont abban a vastag csőben lakik amit leírtál :)
Wickey2009-06-10 11:42:48 // 96497
gyerekek, gyors kérdés. A 156 jtd-nél a klíma szárítószűrő merrefele van, és mekkora szopás cserélni?
Megkukkantottam a motorteret, ott van egy pici dudorféleség ami akár az is lehet az egyik klímacsövön ami a kompresszorból jön. Az eperben levő képet a heating and coolingnál nem tudom értelmezni. A unix webáruházában a termékkatalógusnál olyan képet mutat, amit szintén nem tudok hovatenni.
Megkukkantottam a motorteret, ott van egy pici dudorféleség ami akár az is lehet az egyik klímacsövön ami a kompresszorból jön. Az eperben levő képet a heating and coolingnál nem tudom értelmezni. A unix webáruházában a termékkatalógusnál olyan képet mutat, amit szintén nem tudok hovatenni.
Surcy2009-06-10 06:53:41 // 96496
Hát köszönöm urak!De akár,hogy keresem semmi:-{semmi jelét nem látom annak,hogy törve lett vólna aztán ki tudja már egy 10 éves vasnál:-}
lausz2009-06-10 05:36:05 // 96495
a sedanon is ott van
MYSKHA2009-06-09 22:25:10 // 96494
Bezony.. a Csomagtérajtón a helye...
ystuc2009-06-09 20:52:44 // 96493
Most előkerestem a kezelés könyvben is ezt a részt. Csomagtartóban van jobb oldalon hátul.
Attie2009-06-09 20:49:09 // 96492
Pedig emlékeim szerint a csomagtartó ajtón van.
Nem lehet hogy már törve vagy fújva volt a hátulja az autódnak?
Nem lehet hogy már törve vagy fújva volt a hátulja az autódnak?
András bácsi2009-06-09 20:30:52 // 96491
Valószínű a vízpumpád lapátjai nem tökéletesek. V6-nál jellemző tünet.
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-09 20:30:48 // 96490
renyó masterem volt HF-es ott sem volt túlnyomás....
GTPeti2009-06-09 19:59:12 // 96489
A képekről ítélve majdnem olyan, mint a Nyócker. Persze annyira azért nem szép. :))
Piritu - 1.000.0002009-06-09 19:55:09 // 96488
Vinnie2009-06-09 19:20:30 // 96487
La Defense. :)
Piritu - 1.000.0002009-06-09 19:03:11 // 96486
Párizs modern negyed - deffence vagy mi a szösz
Piritu - 1.000.0002009-06-09 19:01:21 // 96485
Biztos? lásd kereszteződés :-)))
dome12009-06-09 17:03:09 // 96484
De olyankor meg kellene emelkednie a nyomásnak a viz rendszerbe?!
ystuc2009-06-09 16:44:19 // 96483
OK, várom a fotót.
:-)
:-)
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-09 16:13:54 // 96482
itt inkább a HF tömítés sínyli meg átéghet ....
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-09 16:12:56 // 96481
nyomás alatti rendszerben még nem...olyan 120 felett bugyog
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-09 16:11:59 // 96480
vízpumpa, vízhűtő, hengerfej probléma is lehet...
dome12009-06-09 16:06:29 // 96479
110 en viszont kellen bugyogni a víznek, igaz?
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-09 16:01:33 // 96478
ejh az nem jó...
dome12009-06-09 16:00:12 // 96477
Üdv,
kérdés: Kinek milyen az üzemi hőmérséklete? Gondolok főleg V6-ra. Mennyire melegszik föl amikor a kinti hőmérséklet 20 C fölött van? Nekem a mutatóm 90 et mutatt 15 C alatt de ha 20 C fölött van akkor elmegy 100 fölé de akár 110-re is. Most sikerült jó kiegyenlítő tartály kupakot szereznem. Előtte illetve utánna is ugyan az a helyzet. Köszönöm
kérdés: Kinek milyen az üzemi hőmérséklete? Gondolok főleg V6-ra. Mennyire melegszik föl amikor a kinti hőmérséklet 20 C fölött van? Nekem a mutatóm 90 et mutatt 15 C alatt de ha 20 C fölött van akkor elmegy 100 fölé de akár 110-re is. Most sikerült jó kiegyenlítő tartály kupakot szereznem. Előtte illetve utánna is ugyan az a helyzet. Köszönöm
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-09 15:56:48 // 96476
de berakom a fotót majd 7végén :D
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-09 15:55:34 // 96475
Te a Hardy aki itt tag és autópálya rendőr ő is azt mondta ott van a megjegyzésben hogy lakott területen kívül, belül lehet az elhaladás jobbról :)
ystuc2009-06-09 15:52:24 // 96474
Az csúnya lenne, ha nem ismernék. Melóhelyemen a kiképzők. :-)
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-09 15:50:14 // 96473
milyen kiképzők? :) akkor nem ismerik a kreszt vazz
ystuc2009-06-09 15:49:34 // 96472
Várni kell olyan kolléggát, akinek nem SW-je van. Lehet, hogy máshol kell keresned. Én passzolok...
Surcy2009-06-09 15:47:52 // 96471
Én is így tippeltem a 146 nak is ott van de ennek nem láttam:-{
ystuc2009-06-09 15:47:51 // 96470
És annak is a jobb oldalán. Legyünk pontosak, cartárs! :-D
GTPeti2009-06-09 15:44:16 // 96469
Csomagtartó= csomagtérajtó.
GTPeti2009-06-09 15:43:52 // 96468
Az SW-nek a csomagtartó alsó peremén.
Surcy2009-06-09 15:42:02 // 96467
Üdv az uraknak :-}Ossza már meg velem valaki 156 nak hol van a színkódtáblija?
ystuc2009-06-09 15:36:58 // 96466
Beszéltem a kiképzőkkel. Nekem adnak igazat. Várom a bizonyítást. :-)
GTPeti2009-06-09 14:18:01 // 96465
Ezmiez? Luxemburg?
GTPeti2009-06-09 14:16:22 // 96464
Na ez kemény. :)))
Kócosw2009-06-09 13:57:00 // 96463
Minimum egy uj topicot megerdemel a Mester mar azt megmondom... :DDD
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-09 13:32:42 // 96462
az is lehet :) olyat rajzolok hogy mindenki oda illesztheti a saját gondolatát :)
Mike.2009-06-09 13:28:35 // 96461
Én hajgumira tippeltem, de te vagy a mester, neked tudni kell. :-)))
Erhard 242 (Pure Energy)2009-06-09 13:21:11 // 96460
hajcsatok :DDDD
bilon2009-06-09 13:20:44 // 96459
csat...nem látod? :P
:DDDDD
:DDDDD
Liquid2009-06-09 13:17:34 // 96458
húwazzze, ez már színes is, fejlődsz kegyetlenül :))))
(csak azt áruld el mi a rák az a fekete a hajában? :D )
(csak azt áruld el mi a rák az a fekete a hajában? :D )
