Fórum >> Típusok >> Giulia

2 db csevegős hozzászólás elrejtve
tirex2018-04-08 13:50:49 // 4517
Ha ez az új coupé tényleg 20misi körül lesz akkor megvárom, brutál jól néz ki baszki. Ááá nagyon állat és több mint 600 lóerő, ezek megőrültek! :)))
AdiArsenal2018-04-07 05:14:43 // 4515
Nevében is benne vagy, hogy "dombon megtartó" :-) az auto hold az más, de akkor ezek szerint Alfába még nem szerelnek ilyet pedig jó dolog. Inkább ilyeneket tegyenek bele ne 650lóerős hibridet.
2 db csevegős hozzászólás elrejtve
zgi5212018-04-06 09:48:44 // 4512
olyan nem fordult még elő, hogy elbambultál és hirtelen indulni kellett, de üresben nyomtad a gázpedált? aztán magas fordulaton be D -be? :( ez sem túl szerencsés.

a gyártónak bolondbiztosan kell tervezniük. eszerint marad a féken állás. :(
zgi5212018-04-06 09:45:50 // 4511
igen , mondtad.
én vízszintesen állva, pl. garázsban csak P-ben hagyom.
nyilván lejtőn kapja az el. kézit is.
3 db csevegős hozzászólás elrejtve
zgi5212018-04-06 09:12:06 // 4507
tény, hogy 1x meg kell tapasztalni, tudd hogy mire számíthatsz az AI-tól. :)
persze nem lehet ezt detektálni, szórakázni.
zgi5212018-04-06 09:11:13 // 4506
nekem volt, hogy pályán bekovályogtak elém és satuzott akkorát, hogy én biztos nem tudtam volna. sem időben észlelni, reagálni, sem ekkorát fékezni. megdöbbentem milyen féke van az autónak, sztem én 30% - át nem használom ki a mindennapokban.
zgi5212018-04-06 09:08:24 // 4505
a P -ben mi fogja a kereket, mert nem fék az biztos..
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Laciferi2018-04-06 08:55:31 // 4503
Kicsit Audisra sikerült a formatervezés ... :(
Jani72122018-04-06 08:39:41 // 4502
a hill holder visszagurulásgátló, nekem az 59-en csak emelkedön működött, vizszintes terepen soha. Még egy a start stop ha leállítja a motort akkor a váltó sebességben marad. nem megy ki üresbe.
Jani72122018-04-06 08:35:07 // 4501
pont ezt a videót kerestem :)
zgi5212018-04-06 06:38:46 // 4500
nem érdemes ezzel viccelni, a volvo már 1x ezzel pórul járt.. :(
AdiArsenal2018-04-06 03:20:46 // 4499
Az a hill holder, amire te gondolsz, de van auto hold is, amit azért találtak ki, hogy ne kelljen a féken állni lámpánál automata váltósoknál, anélkül,hogy kirakod p-be vagy n-be, de már sok kézi váltósban is van és automatikusan bekapcsol ha megállsz és kikapcsol ha gázt adsz.
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
Jani72122018-04-05 20:36:57 // 4497
Pályán hazafele, tempomattal, német oldalon kicsit tempósan 5,2 volt a 800km átlaga. Átlagosan 5,7-6,5 közt eljárok, de nem finomkodok igazából :) Szokom a dizelt :)
2 db csevegős hozzászólás elrejtve
zgi5212018-04-05 19:18:16 // 4494
Orulok , hogy lassan megbekelsz a disellel..
Azert az 5 el kezdodo atlagfogyi nem rossz🙃
zgi5212018-04-05 19:16:16 // 4493
az a mozgas 7km/h alatt van -feltetelesem 😛
pettinke2018-04-05 19:10:14 // 4492
magától azért nem akar megállni, mert fékezel, és olyankor már nem avatkozik bele.
de nézd meg ezt a videót a vége felé, konkrétan 02:35-től:
https://www.youtube.com/watch?v=7YkddjbcQew
Jani72122018-04-05 18:52:42 // 4491
minden pozicióban jobb már, de D-ben nagyon :) és kezdem megkedvelni az A fokozatot is, városi araszolgatásban nem is rossz. Amúgy érdekes, de hidegben sokszor nem működött a start-stop, viszont mióta nincsenek minuszok mindig működik :) Utálom :)
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
zgi5212018-04-05 18:17:43 // 4489
Igen. Adott esetben allora is!
3 db csevegős hozzászólás elrejtve
zgi5212018-04-05 16:39:07 // 4485
autonóm fékező rendszer (Forward Collision Warning)

neked még sosem jelzett/avatkozott be? :)
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
zgi5212018-04-05 15:55:29 // 4483
én sem szeretem, de ha időnként elfelejtem akkor rögtön akciózik.

olykor sztem kicsit ideje korán is.. a user manual szerint sok mindent figyelembe kellene
vennie, mikor/mire beavatkozik. érdekes , mert téli időszakban volt olyan, hogy éppen hogy elindultam du. haza, bőven hideg motorral és az első lámpánál már le is állt.
de nem látom, hogy következetes lenne.

a dízelnek is van nyomatéka rendesen hidd el, én úgy érzem olykor mintha nem is 1-esből indulna el.

én óvatos vagyok, nem állok rá az előttem lévőre, de az FCW 7-200km/h között beavatkozik.. :) ne izgulj!
2 db csevegős hozzászólás elrejtve
zgi5212018-04-05 14:44:52 // 4480
ennél érdekesebb egyébként a csorgás dugóban fékkel. egyszerűen elkerülhetetlen.a DSG biztosan nem szereti, melegszik. remélem a ZF jobban tolerálja.
zgi5212018-04-05 14:42:34 // 4479
ha állsz és fékezel kiejti sebességből. figyeld meg, próbáld ki a start-stop -t. ha leáll a motor és elengeded a féket indít és indul. nem lehet fokozatban, akkor nem tudna indítani.
1 db csevegős hozzászólás elrejtve
zgi5212018-04-05 14:18:23 // 4477
de van, csak emelkedőn és lejtőn funkcionál x mp-ig
zgi5212018-04-05 14:17:15 // 4476
nem huzza be, ovatosan lehet mozgatni előre-hatra. inkabb olyan mintha sebességben maradna, de nyomaték nélkül
4 db csevegős hozzászólás elrejtve
AdiArsenal2018-04-05 13:00:16 // 4471
Nincs benne auto hold?
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.