- vagy vészpótkerék vagy defektjavító van. Ez utóbbi kompresszoros.

- sose hagytam kint, de amikor Csörinél éjszakázott ők tettek a tetőre takarót a macsek miatt.
- csak üresen hagyom a kocsit.
- feleslegesnek tartom a riasztót, senki sem figyel oda ha riaszt.
Gondolatok a kabriózásról - Part 1: Úgy általában
Gondolatok a kabriózásról - Part 2: Időjárás
Gondolatok a kabriózásról - Part 3: A kabrió ápolása
Gondolatok a kabriózásról - Part 4: Kabriós kellékek
Gondolatok a kabriózásról - Part 5: Kabriós utak
Gondolatok a kabriózásról - Part 6: Az autó (GTV Spider 2.0TS)
Gondolatok a kabriózásról - Part 7: Teendők a téli leálláshoz
















