Fórum >> Típusok >> 155

Fairlane2009-07-06 09:48:48 // 81759
Kell mégegy V6 moci a bimotoréba, vagy mivan :)
SD2009-07-06 09:46:27 // 81758
dehogy adom:))

De tárgyalhatunk erről a kotványról:)))

Zöld lámpa?:D:D:D
Riskes2009-07-06 00:54:45 // 81757
bal1-es ajtó borito panel milyen állapotú? kép alapján nem tűnik rossznak.
az enyémen össze-vissza van töredezve a pozdorja műbőr alatt...
van esetleg ilyen paneled ha nem is erről a masinárol? (a kárpit szine ugyanez a szürke, lehet azt cserélni külön?)
Marklar1552009-07-05 23:35:22 // 81756
Balos kilincsek/tükrök rendben. Valami tuning ember ződre festette a lámpákat!? Lökös is megvan. Hátsó sárvédők és B h ajtón kivűl a kasztni elemek is jók. Belseje retek, kűlseje pláne...
Felnik/gumik szarok...
Marklar1552009-07-05 23:31:36 // 81755
Add el neki a motorod:)
Mert lefoglalóztam ma ezt:

:)))
Pár éve már áll, de benya bele és jó. Volt egy kis köszörülés és beröffent a motorja:)
Marklar1552009-07-05 23:26:35 // 81754
Asszem Eszelős szívatás volt a film címe. Ott jobban szídták a suzukit:)
SD2009-07-05 22:41:53 // 81753
Pörgős kis nyavadtV6:)))
Norc2009-07-05 21:52:46 // 81752
A léptetőmotor az, mert ha lehúzom a vezetékét akkor nem zizeg.
Inter156 (il mascalzone)2009-07-05 20:55:53 // 81751
Köszi kartárs és viszont:)))))))
Norc2009-07-05 20:03:51 // 81750
Itt az udvaromon is elviselném :)
Keri2009-07-05 19:43:17 // 81749
SD2009-07-05 19:32:29 // 81748
Nekem mikor alfát vettem ezt mondták: vagy fél év múlva köpködve fogok kiszállni belőle vagy örökre megszeretem! :)
Hát a szerelem már 4 éve tart:)))

Az az igazság hogy autót vezetni nem csak abból áll hogy tudok sebességet váltani... Mind1 majd megtanulja, kár hogy addigra már lehet nem alfája lesz de hát magának csinálta.
Norc2009-07-05 17:53:08 // 81747
Rajta áll a dolog, én felajánlottam neki hogy ha azon múlik segítek neki a szerelésben, legfeljebb nem egy nap alatt lesz kész, hanem mondjuk egy hét, de akkor is megspórolta a munkadíjat. Az meg nem hiszem hogy kifog rajtunk hogy még nem csináltuk, mondjuk én már segítséggel gyűrűztem autót, de olyan nincs hogy nem bírunk vele, de ha mégis, van szerelő haverom, és a kényesebb dolgokhoz tuti jönne segítségnek. Én csak azt nem nyeltem le neki szó nélkül, hogy mert alfa. Addig se marad le semmiről, mert itt lakik kb egy percnyire gyalog, és ha kell mennie valahova, szól és megoldjuk. :) Azért nem nyeltem le az alfa okolását, mert pont ő volt az aki hozta az alfákat hogy próbáljam ki meg ilyenek, és most meg van egy komolyabb baj és meghátrál? Nekem volt offos Ladám, Opelom, és mindkettő lehalt ha úgy bántam vele, de tudtam hogy én is hibás voltam, és nem az megoldás hogy ráfogjuk az autóra, hanem tanulunk a hibánkból. Ezt akarom folyamatosan a fejébe rágni. :) Félreértés ne essék nem zörrentünk össze, csak hát friss jogsis a srác, és még ráfér az okítás. na mondjuk néha rám is rám fér, de csak neki akarok segíteni, mert ezeket a tanulópénzeket már én kifizettem, és hát inkább úgy állok hozzá hogy ami szívemen az a számon, hátha segítek elkerülni neki azokat a hibákat amiket én is elkövettem. Most úgy áll a dolog tesz egy próbát az eladásra.
SD2009-07-05 17:44:22 // 81746
Az nagyon furi hogy a fék meg a kézi egy kábelre????

Azt ha kipróbálod hogy a fék kapcsolót kiszeded, vagy lekötöd akkor is felvillantja? Akkor valami mechanikai gubanc van. Ha így nem ég akkor valami félre van kötve.

A féklámpakapcsoló ott van lent a pedálnál, bajonett szárral nyílik mint az izzók.
SD2009-07-05 17:42:10 // 81745
Igen egy kis elektromos hang teljesen csendes környeztben hallható, de lehet nem is az alapjárati motorod hanem a gyújtótrafóid.
Norc2009-07-05 17:38:49 // 81744
megnéztem a fékfolyadékot, és rendben. A szintjelzőt is leteszteltem, az jelez ha kevés a folyadék, de ha kevének érzékeli akkor folyamatosra kigyullad a kézifék visszajelző. Viszont találtam még valamit. Normális az hogy gyújtáson az alapjárati léptető motornak olyan hangja van, mint egy gerjedő trafónak?
SD2009-07-05 17:38:35 // 81743
Figy a lényeg hogy ne mondjunk még le a haverodól, ha tud venni egy komplett jó állapotú motort és amúgy jó az autója akkor valószínűleg jól ki tud belőle jönni, és lesz egy pót hengerfeje meg pár dolog. És tanulópénz meg mindig van.
Ha meg meg tudjátok javítani az is jó:)

Azért én is morcos lettem volna ha pár hónap alatt megfekszik a gépem, az is lehet hogy belenyúlt.

Látod még a nagy autóguru Winkler a totalcar-on is megvette az amcsi vasat aztán már be is állt a motorja. Mondjuk a 25L-es fogyi arról árulkodik hogy nem simogatta:))) De sajons el tudom képzelni hogy magyarországon akkor adnak el egy autót ha valami baja lesz, azt valahogy meggányolják hogy ne látszódjon, de normálisan a legritkább esetben javítanak...

Ez egy undorító dolog, de ez van itthon sajnos. Lehet haverod is ilyet fogott ki.
Norc2009-07-05 17:27:18 // 81742
Van benne valami, nemhiába azonos köbcenti, és 143 lovacska. Hát én suzukiba be nem ülnék az biztos! Még annyit hogy volt opelem (gsi) ment is az, csakhát örökké beteg volt, és azt kell mondjam, nálam az alfa jobban produkál, meg azzal riogattak hogy mert az alkatrész drága, meg nem lehet hozzá beszerezni. Ezzel pont ellentétes amit tapasztaltam, semmivel sem nehezebb beszerezni hozzá a dolgokat, és az áruk is azonos, a német autókéval. Sőt a beszerzésük is egyszerűbb, mert itt tényleg a klub az klub, és itt megy is klub élet. Na meg az sem utolsó dolog, hogy az alfásak megismerik a másikat, és nem restek visszainteni. :) Most megyek megnézem azt fékfolyadék dolgot. :)
TSiga ( I am the TSIG)2009-07-05 15:56:20 // 81741
Mutyukihoz visszetérve. Idézet a Die Hard 3-ból:

"Siessél, oda kell érni!!! Nyugi, ez egy Yugo. Keveset fogyaszt, de nem megy."

Most tessék behelyettesíteni!
TSiga ( I am the TSIG)2009-07-05 15:50:46 // 81740
Öcsém! Te elírogattál rendesen az 155-ösösösssöösssel együtt! Ebből a mutyukis váltás is igaz, meg a női hasonlat is, meg a törődés is. Meg az űrtechnika is. Hozzátéve, hogy a motor nem 1992-es, hanem 1987-es technika, mert a 75-ben jött ki először. Ide csak elforgatták 90 fokkal. Amúgy meg még annyit, hogy 2000 ccm 8 szelepesből 143 LE. (Akkori vectra 2000 8v =115 LE, a GT is... :-PPP)
Volt tagunk, aki 155-je helyett egy mutyukit választott. Oddantól kezdve szapulta a 155-öket, mert sokat fogyaszt, meg szerelni kell, meg minden...

De ne feledd el, hogy lelke van minden Alfának. Ha ezt észben tartod, mindíg jó lesz hozzád.
Norc2009-07-05 15:34:07 // 81739
Kopott betét nem hiszem hogy lehet mert úgy nyolc hónaposak lehetnek, és olyan 6000 km van bennük.
Norc2009-07-05 15:27:08 // 81738
Féklámpakapcsoló az sztem jó, mert olyat már Blackdevilnél láttam mikor rosszalkodott neki, neki is égve maradt a féklámpa.
Norc2009-07-05 15:25:55 // 81737
Hát igen vannak sztorik. :-) A kézifékkel majd átnézem, csak még párom alfázik most vele.
Működik a kézifékkarral a lámpa rendesen, csak pluszként még a fékpedált is jelzi, ami nem is lenne olyan nagy gond, csak a frászt hozza rám vezetés közben, mert mikor fékezek és kivillan a visszajelző, hirtelen mindig azt hiszem hogy az olajlámpa integet. Így elég zavaró.
SD2009-07-05 14:58:51 // 81736
Ja és még sztorik:
- volt kollega off opel astra H 2.5milla volt 3 évesen, azóta hogy megvan neki minden fizetése rámegy, mert eltette a vezérlést egy okos szerelő neki, de ettől függetlenül kétszer állt meg generátor miatt, a motortér olyan mint amit csak úgy belehanyigáltak stb...

- ismerős Bmw megfőtt, sikolás felújítás nélkül + új hűtő 150k (jószándékú bálna de már öreg)

- céges baxát: egyszer termosztát megnyiffant mehettem utána az alfával hogy odaérjünk, mert különben megfptt volna a motor, ha nem állítjuk le azonnal, aztán generátor szálszakadás, vezérlés görgő, stb. mind olyan hibák amik tipikusan tönkrevághatják, ha kicsit kevésbé figyelek.

- bezzek a kollegám matiz-a az bírja:D jön egyik reggel hogy kattog, nézem leszakadta az ékszíj, csak rutinból nézem olaj??? mondom, ja hát ő nem nézi, kinyitottam a fedelét gőzölgött az olaj kifele, aha, asszem kéne bele egy kis olaj is... hát nemto mennyit megy még el az az autó? de amúgy is életveszélyes szerkezet, ja, és egy hónap múlva 60-nál országúton befogott a jobbhátsó féke, és megpördült, szalagkorlát fogta meg az árokbaborulástól.... épp műszakiztatni vitte de így lakatos lett belőle

- a régebbi baxtá az mindíg szar volt

de ezt napestig lehet sorolni hogy melyik hogy szar, egy biztos nekem ilyen jó autóm mint az alfa sosem volt:)))
de mondhatom úgy hogy ültem pár komoly autóban is, de valahogy egyik sem tudott többet:) Persze van nagyobb kategória sportban is meg erőben is de annyival nem ad többet, amennyivel drágább:)

Persze ha lesz rá keret megyek ferrarit venni:)))
SD2009-07-05 14:49:20 // 81735
Ez érdekes:D De hogy a tökbe???

A kézifék visszajelző egy kis érintkezőtől kéne kapja a jelet, ami a kézifék burkolat alatt van egyszerű mint egy bot egy kis pöcök ami ha behúzod a kéziféket csinál kontaktot, vagy épp fordítva, de a lényeg ua. Azt könnyen le tudo ellenőrizni hogy müxik-e megfelelően. Álló helyzetben húzgálod a kéziféket, és ha kigyullad minden húzásra a lámpa akkor OK

A fékpedálnál is van egy kaccsoló:) Az a féklámpát csiholja, (nekem egyszer tönkrement, akkor égvemaradt a féklámpa meg ilyeneket művelt 1500pénz kicseréltem) Na de az csak a féklámpát kéne hogy kapcsolja, az meg ugye megint tiszta ügy ha rálépsz a fékpedálra, álló helyzteben akár gyújtás nélkül akkor kell hogy működjön a pilács. Dea műfalon nem kéne smminek villognia.

Ott vagy valami nagyonokos félrekötött valamit, vagy esetleg valami gubanc lehet, (talán a hátsó ajtód kábelkötegében, törés ilyesmi)

Biztos a kézifék visszajelző ég nem a fékfolyadék szint? (a kézifék visszajelző egy felkiáltójel egy zárójelben vagy hogy. a fékfolyadék most nem tom melyik de az másik:))
Még az is lehet hogy amüfalban valami elkötve de ezt ki lehet szaszerolni ha nyomkodod húzgálod és mire mi gyullad ki.

De alap esetben ennek két teljesen külön áramkörön kéne lennie, mert az egyiket olaj intézi a másikat bovden, az egyiknek kell féklámpa a másiknak nem.

Szóval nem kéne hogy köze legyen egymásoz.

A alfa-nő témát kapizsgálod:))) Úgy kell vigyázni rá mint egy hímes tojásra és akkor sok örömet szerez a gazdájának:) Rúgni ott vannak a hondák meg a suzukik aki arra vágyik (erről is van történetem, vett egy haver egy Off: civic-et aztán ment vele 5000km-t hopp megfőzte, najó akkor vegyünek egy donor motort, HF csere, utána zabálta az olajat, akkor blokk csere, az meg kiderült mind a kettő szét van kopva, mivel a blokk alu, és nincs is benne hüvely, csak edzett alu fala van, javíthatatlan KUKA, így 10000km alatt késtszer volt kiszedve a motor mire kiderült hogy valójában eldobható autót vásárolt... Nem mertem elmondani neki hogy nekem az alfám 25000km óta megy gond nélkül és most tart 215k nál... 16 évesen... kinek a pap kinek a papné:). De ott van pl a céges Off baxát, az sír ha padlózom olyan nyögvenyelősen lép hogy szinte sajnálom (az csak helyváltoztatásra alkalmas de ha sietni kell akkor olyan mint egy kockakerekű bicikli), az alfa néha kéri:D De kell tudni parancsolni a lábnak mert különben meglátszik a pénztárcán is a bohóckodás:))) De alapvetően bármi javítható rajta csak pénz kérdése. Mert ha összeadod kb meg is van 4 mila ha gyári állapotúra akarod hozni:D annyi volt új korában is:D Én inkább vigyázok rá:)

És az ár is nagyon igaz mivel sokat széthajtanak ezért viszonylag jó pénztért lehet jutni egészségesebb példányhoz, csak nagyon meg kell nézni:) Meg kell hozzá egy kis szerencse is.
De szerintem ilyen idős gép-ből bármelyiket szét lehet hajtani 1-2 hónap alatt, ha úgy bánik vele az ember. Hiába 10 év fölött már minden a gazdán múlik, ha egy autó elment 10-15 évet akkor az már tud valamit, hogy utána meddig megy még az csak is a tulaj lelkivilágától függ:)))

Na nem okoskodok tovább:D De egyetértünk:)))
Lali752009-07-05 14:35:07 // 81734
Elkoptak a fékpofák...
Norc2009-07-05 14:06:18 // 81733
Ok párom hazaér vele és megnézem. De nemrég nézegettem a folyadékokat, és rendben volt, de akkor majd öntök rá még.
Gyozi1552009-07-05 13:57:25 // 81732
szerintem ellenőrizd a fékfolyadék szintet....
Norc2009-07-05 13:44:45 // 81731
Jorjie bácsi, nem is te lettél volna :) Igen jelzi hogy fékezek, de azért sztem több lehet a háttérben. :)
Jorjie2009-07-05 13:17:05 // 81730
Hát jelzi, hogy fékezel :-DD
Norc2009-07-05 12:40:30 // 81729
Juteszembe. :) Egy kérdés, mióta nálam van nem világított a kézifék visszajelző, most mondom kicsrélgetem a műszerfalba az égőket, ami oké is lett, van is mostmár visszajelzőm :) Csak az miért van, illetve mit jelez, ha rálépek fékre, világít a kézifék visszajelző. Ez mi lehet?
Norc2009-07-05 12:34:34 // 81728
Megint okosodtam :) nincs mit hozzáfűzni, de tán a suzukis részhez, jöhet nekem bárki az öt literes fogyival, ha 90-nél előzéshez vissza kell örökké pakolászni háromig hogy történjen valami, na meg örökké zsibbadt testtel kiszállni hogy úristen levezettem 120 kilométert, de elfáradtam. Én meg inkább járok 10 literrel, de tudom hogy kisebb az esély rá hogy beragadok egy előzésnél, és nem úgy ülök be a kocsiba hogy, francba megint tiszta hulla leszek mire odaérek, hanem végre megint mehetek a kicsikével. :)
Egyszóval olyan mint egy nő, ha hanyagolják, és bántják, csúnyán megbosszulja, de ha szeretik, akkor cserébe megmutatja hogy mit is jelent élvezettel vezetni! Egy igazi autó, elfogadható áron, valamit valamiért alapokon :)
SD2009-07-05 11:19:25 // 81727
Ja és hány dolog van még amiről fogalmam sincs az autómban?:D:D:D

pl: NTC?:D
SD2009-07-05 11:18:33 // 81726
Hát kb. leírtad a lényeget, ez dönti el hogy valaki alfás lesz vagy köpködve kiszáll belőle...

Széttaposni bármilyen autót szét lehet ami 100Le felett, alatta is csak az mazohizmus:D

Az űrtechnológiával azért vitáznék:)
- az enyém 1992-es változó szelepvezérlésű, érdekes hogy milyen büszkék rá totoja, meg mutyuki hogy VVT ROTFL...
- persze dupla vezérműtengely
- dupla gyertya
- ugyancsak ebből az időből, 4db tárcsafék, 4csatornás ABS
- 2000ccm-ből szívó 144Le (ehhez 8-9 L valós fogyasztás, 16 év után is)
- hengerenkénti befecskendezés
- szabályozott katalizátor
- alulról olajsugárral hűtött hengerek
- projektoros lámpatestek
- utastérben elektromos minden (van ami alap van ami választható extra)

Amikor azt mondják nekem űrtechnológia, akkor nem tudom mire kéne gondolom? :)))
- mert az is igaz hogy a mai überdízelek ugyan ennyi ccm-ből hoznak ki túrbóval ennyi erőt, és a fogyasztásuk is ennyi, viszont az alkatrészáraik meg az egekben:)

De úgy látom te tudod kezelni a márkát, te hosszan elégedett leszel az autóddal, és ez a lényeg, a haverod meg sajnos bármit kapna a segge alá széthajtaná.
Ő próbálkozik még valameddig aztán fog venni egy suzukit... És onnantól azzal fog terrorizálni hogy neki 5L-et eszik és sosem kell szerelni... És te meg csak halakan fogsz mosolyogni, mert akkor is fogod tudni, igen ezek a gépek igényelnek némi törődést de cserében adnak is valamit:)))

Azthiszem értük egymást. De légy tisztában az autóddal a te motorod, az annak a továbbfejlesztett változata ami az enyémben van, kicsit még érzékenyebb de még modernebb és pörgősebb is! :)

Szóval hiddel ürtechnológia az, és csak azért hallunk szétcsapott ferrarikról meg komolyabb sportgépekről kevesebbet (mert azok is ugyan úgy esendőek mint a milyeink, csak még drágábbak is) mert azoknak a gazdáik is felfogják hogy nekik nem egy versenyre kell az autó, hanem hosszan szeretnének vele élvezetesen autózni:)
Thomika2009-07-05 11:10:16 // 81725
De az :))
Marklar1552009-07-05 00:06:20 // 81724
2000ft. De vagy jó, vagy nem...
Norc2009-07-04 23:38:43 // 81723
Hát igen. Most már azon filózik hogy lecseréli. Már kezdődik a panaszkodás hogy mert alfa így meg úgy, de az egy év alatt már a második ami lehalt alatta. És már nem áltam meg szó nélkül, és mondtam neki, hogy az elsőt szinte együtt vettük, és az enyémnek is kissebb az olajnyomás a kelleténél, de így is nekem még fut a kicsike, és ha isten is úgy akarja, akkor ősszel következne a moci rendberakása. Tehát nem az alfát kell okolni, mert nálam még ketyeg a gép, nála viszont már ez idő alatt már kettő feküdt ki, rgo nem az autót kéne hibáztatni, hanem betökélni hogy nem egy űrteknológiával készült sportgépet vett, hanem egy az átlag fölé emelkedett márkájú autót, ami igaz feszesebbre van hegyezve, de ezzel egyenesen arányosan több törődést igényel, és ha beteg, akkor jobban is kell kímélni mint egy offos taligát. Ilyenkor jut eszembe hogy mindig piszkál hogy füstöljem a gumit, meg hogy nyomjam neki, mire én mondom hogy eljön az az idő is, majd ha a moci is olyan állapotban lessz! Addig meg beérem azzal hogy néha ellépem, de nem állat módra, és kapom a választ hogy gyenge vagyok. Persze ilyenkor meg ha mondom hogy az enyém még megy, akkor látom rajta hogy fáj az igazság. Tudom én sem vagyok tökéletes, de még nincs rá keret addig birok magammal, cserébe tudom hogy holnap is ha kimegyek, a garázsban egy üzemkész autó vár. Azt se mondom hogy benne kell aludni, de ha beteg akkor úgy is kell vele bánni, és amit csak lehet rendbe rakni, és ápolgatni, nem csak abból áll az autó hogy megyek vele, meg olajat cserélek, van ezeken mit csinálni örökké, és eddig ez az első alfám, de állítom hogy ennyit még egy autómmal se szöszmötöltem mint ezzel, gondolok itt arra, hogy ha nem tudok aludni, képes vagyok éjjel kimenni, és refi mellett lemosni, vagy lámpát belőni, vagy naphosszakat finomítani a hifit, órákat tölteni azzal hogy kutatom a hibák megoldását, és a hozzáértö szerelőket felkeresni a környezetemben, mert hát én szeretem felmérni a szerelőt hogy mégis hogy áll az alfákhoz, mert hát könnyű bennük elcseszni dolgokat ám. Egyszóval én pozitívan csalódtam a márkában, pedig pont ő volt az aki rábeszélt az alfára, mert addig tartottam tőlük, de most vissza nem ülnék a régi márkába. :)
TSiga ( I am the TSIG)2009-07-04 21:50:58 // 81722
Kicsi off

Megyek a Vácin és fordulok rá a Róbert Károly körútra. A felüljáró alatt kerülgetnek egy autót. Takony gyerek ül benne és a váltókart rángatja. A6 3.0. Én meg Alfával el...
TSiga ( I am the TSIG)2009-07-04 21:43:44 // 81721
Ha a haver ekkor répatorta, hogy csattogó motorral jár... Te nem vagy hibás, felesleges tépelődni ezen. Nem láttál bele a motorba. Amúgy, ha családi ház és van egy fix helye a kocsinak, akkor le lehetne tenni, amíg lesz rá pénzmag. Addíg meg ideiglenesen ki lehet vonni a forgalomból. A súlyadót és a biztosítást sem kell arra az időszakra kifizetni. Illetve utólag elszámolják. Motorcseréhez meg öl kell bakolni, bölcső le, motorról minden leköt, utána meg váltóval együtt le lehet engedni egy puha párnára. Mert még mindíg egy Alfa motorról beszélünk... :-P
Gery832009-07-04 14:16:53 // 81720
Előbb azért érdemes felkeresned Torjay Laci-t alkatrész ügyben.
afri2009-07-04 12:46:20 // 81719
én is olyaskörül vettem (~12 körül), de szerintem megéri újat venni!!!
bár Marklarnál lehet találsz kallódóban!!! érdeklődj nála!! ;-)
Riskes2009-07-04 12:37:18 // 81718
üdv!

Termosztátja van esetleg valakinek?
'92-es 1.8 8V

kicsit sokallom a 14,500-at unix-nál (válság...)

bontottal érdemes kisérletezni?
afri2009-07-04 12:00:13 // 81717
szép napos hétvégét mindenkinek!! ;-)
Norc2009-07-04 02:11:25 // 81716
Pedig balos kilincs az várható hogy kell majd nekem is, ugyanis már az első fel lett cserélve a hátsóval, mivel ez a hiba már nálam is jelentkezett. :(
Marklar1552009-07-04 00:19:17 // 81714
ááá
Lehet azt hegeszteni, csak macerás:) Thomikáé is épp felépűl. Csütörtökön hoztam el az aluvázat a hegesztőtő (3k volt)l. Fater épp felújítja neki.:) Sajna még nálam is hiánycikk:(, mint a balos kilincs:(
Norc2009-07-03 23:38:07 // 81713
Sztem ha Blackdevil megy hozzád, elkisérem, ötletet és méretet venni. :)
Norc2009-07-03 23:36:18 // 81712
Igen pont nálunk volt mikor hívott. Én meg megintcsak a bő délutánomat a alfival töltöttem. Délután vittem gyöngyösre Blacdevil-t és szűk utcában parkoltunk, egy sufnyitunigos rönci kb 100-al elugrott mellettem úgy hogy majdnem lekapta a jobbos visszapillantót, mondom felhajtom mert a következő versenyző el is viszi. Felhajtani sikerült, de vissza már nem ment, inkább letört. Inkább hagytam volna hogy más törje le.
Aztán én mint igazi marha, mondom megrizikózom a heggesztést, pedig tudtam hogy alumíniumot tilos ívvel bántani, de csak neki mentem a trafóval, én barom. Végeredmény, alumínium ragasztóval se lehetett utána hegeszteni, mert szanaszét fújta az alut, plussz hogy murisabb legyen a dolog, a visszapillantó vezetékeit is sikerült összolvasztanom. Így lett egy kis munka a vezetékeléssel, no meg csak fixre tudtam a műanyagházzal felragasztani. Ekkora hülyeséget még nem csináltam, szerintem megártott a meleg. :)
Marklar1552009-07-03 23:27:27 // 81711
Neeem:) Tervbe van beszerelni. De még legalább 1 szett közép hangszóró kell a panelba. Asszem 3 at úgysem rakok bele. De ha eljösz, akkor méreteket vehetsz róla...:)
Norc2009-07-03 23:24:28 // 81710
Ez jóóó. :) Lehet nekiesek művészkedni, megmozgatta a fantáziám, úgyis csak a cd tartó van az ajtóban :) Amúgy ez eladósorban lessz?
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.

Jelentem a moderátornak