Zselé2026-05-22 12:29:01 // 41730
Észre vettem, hogy a jobb oldali xenonom lilulni kezdett és gyengült (120 ezer km)... megnéztem, mennyi ebbe a "kis xenonosba" egy pár D5S izzó... hát másfélszer annyi lesz, mint amennyiért az első műszakis autómat vettem 21 évvel ezelőtt... :XDDDD
G-MANN🍀2026-05-19 18:35:10 // 41729
AKH simán beallította anno 👍
sas-1592026-05-19 17:50:00 // 41728
A lámpamosó folyadék szivárgás utólért.
300 e Ft-ért még nem volt kedvem szakszervízben javíttatni.
Van esetleg olcsóbb/egyszerűbb megoldás már erre a széria hibára?
300 e Ft-ért még nem volt kedvem szakszervízben javíttatni.
Van esetleg olcsóbb/egyszerűbb megoldás már erre a széria hibára?
sas-1592026-05-19 17:47:50 // 41727
Veloce 280 le
110 ezer km: no problem
110 ezer km: no problem
Shadin2026-05-19 12:21:04 // 41726
Simán be lehet állítani a futóművet bárhol is, itt nálam a Subaru-s versenyzős srác percek alatt belőtte a gyárit.
SD2026-05-19 11:53:52 // 41725
Viszont az elős futómű váz irányából érkező átterhelésre jellemező kattogó hang most már menet közben is elő-elő jön. Egyelőre most az a mondás hogy leközelebbi elkalommal, Érden leveszik a lököst és megnézik hátha a zárhíd vagy valami le van lazulva. Elég bosszantó amúgy:D 18 éves 155-ös sem kattogott ekkorákat, de legalább teljes az alfa feeling a 20as éveimet akartam megkaptam... HA ennek sem lesz sosebaja akkor kattogjon csak:D
Meg jogos lenne egy futómű állítás is? vagy valaki mondta hogy gyári szinten nem tudják, csak nagyon spec helyen?
Meg jogos lenne egy futómű állítás is? vagy valaki mondta hogy gyári szinten nem tudják, csak nagyon spec helyen?
SD2026-05-19 11:50:24 // 41724
Én önbevallás alapon most már nem töltögetem az autót, csak néha havi szinten 1-2 alkalommal van töltőre rakva max ha nem használom, és akkor is mielőtt tudom hogy majd megyek hogy ne álljon 100%-ra töltve. Eddig jó:D
G-MANN🍀2026-05-18 15:29:35 // 41723
Giulia Veloce MY19 36ekm-nél volt cserés
MY21 hibamentes volt 56ekm-ig
MY25 hibamentes 5ekm :-)
MY21 hibamentes volt 56ekm-ig
MY25 hibamentes 5ekm :-)
Piritu - 1.000.0002026-05-18 14:07:26 // 41722
A gari lejárta után jön a MA hibaüzenet. Nekem 3e a Józsinak 5e km-el :-(
WarbiRunner (Gyuri)2026-05-18 11:48:03 // 41721
48800, eddig olyan mint volt. Pedig vagy most, vagy soha,
bő egy hónap van a gariból. XD
bő egy hónap van a gariból. XD
Piritu - 1.000.0002026-05-18 10:54:18 // 41720
Anno a szervizesek azt mondták hogy 3x ezernél volt a legkorábbi cseréjük….
Piritu - 1.000.0002026-05-18 10:53:10 // 41719
Super 200 LE - első gyújtáskimaradás kb. 60e kn-nél, MA 103-nál lett cserés
Veloce 280 LE. 103e körül hibamantes
Veloce 280 LE. 103e körül hibamantes
Macky2026-05-18 10:44:17 // 41718
Sziasztok!
121000 2.0 200LE
Nincs gond-eddig
121000 2.0 200LE
Nincs gond-eddig
SD2026-05-18 07:25:53 // 41717
Önbevallás alapon:)
Ki hol tart km, volt-e már MA problem?
Én most 43k és eddig nem volt semmi erre utaló jel.
Q, QV és dizel tulajok, nem ér röhögni mert visszacsípek, hogy a szivattyú meg a hoszbordás:D
Minden perc öröm ezzel az autóval, nem bántam meg, ahogy egyre kreténebb a világ egyre többet ér hogy meg mertem lèpni:)))))
Ki hol tart km, volt-e már MA problem?
Én most 43k és eddig nem volt semmi erre utaló jel.
Q, QV és dizel tulajok, nem ér röhögni mert visszacsípek, hogy a szivattyú meg a hoszbordás:D
Minden perc öröm ezzel az autóval, nem bántam meg, ahogy egyre kreténebb a világ egyre többet ér hogy meg mertem lèpni:)))))
SD2026-05-13 18:16:09 // 41716
rendesen rossz autó érzésem volt benne 2022-es évjáratúban:D
attila_l2026-05-13 15:55:49 // 41715
Ülj bele egy új Rav4-be, még az ülés is műanyag benne ... (és ~20m).
SD2026-05-13 11:57:29 // 41714
OMWs voltam 98-assal még jó sokáig:)
Még eljöhet:D
Még eljöhet:D
SD2026-05-13 11:55:12 // 41713
Néha kibójázzák a kutakat nem tudom miért itt a budafoki pit-stop-ban:D
RomeoOne2026-05-12 13:41:10 // 41711
A 100-as miért? Azt teliáron adják, abból sosem volt hiány, régen sem. A Shell-nél Racing-nek hívják a 100-ast, arra gondolsz?
SD2026-05-12 09:05:54 // 41710
Tegnap le volt zárva a 100-as kútfej a Shell-nél.. nem tankoltam vagy egy hete...
MÁr hiány van vagy csak átmaneti?:D
Merjek még kövéret nyomni?:D
Zenésztársam jött hogy a 260 lóerős kodája mindent is:D
Mondam az enyém meg 1400kg.. ezért ha ügyes vagy azt is:D
Ezek után el kellett mennek kanyarogni.. szerintem a 25 litere fogyasztás garantált.
MÁr hiány van vagy csak átmaneti?:D
Merjek még kövéret nyomni?:D
Zenésztársam jött hogy a 260 lóerős kodája mindent is:D
Mondam az enyém meg 1400kg.. ezért ha ügyes vagy azt is:D
Ezek után el kellett mennek kanyarogni.. szerintem a 25 litere fogyasztás garantált.
SD2026-05-11 11:55:36 // 41709
Az alfával meg már üzemszerűen power kanyarodok:D:D:D
SD2026-05-11 11:54:52 // 41708
Hü beültem egy Toyota Rav4-be a Giulia után, valami céges gyösz, én nem tudtam hogy a többi autó ennyire rossz, illetve elkényelmesedtem hogy a Giulia ennyire jó :D
Hát hogy rugózik az?
Hát milyen anyagok vannak, hát a design, belső?
Ki sem lehet látni belőle:D:D:D
Vinnyog, zörög, áááá:D
És ugyan úgy 2022-es gép:D
Berakod sport módba de minek?:D
Álló helyben rákapcsol a motor és az egész kaszni vibrál mint egy kotla dízel :D
Hát hogy rugózik az?
Hát milyen anyagok vannak, hát a design, belső?
Ki sem lehet látni belőle:D:D:D
Vinnyog, zörög, áááá:D
És ugyan úgy 2022-es gép:D
Berakod sport módba de minek?:D
Álló helyben rákapcsol a motor és az egész kaszni vibrál mint egy kotla dízel :D
WarbiRunner (Gyuri)2026-05-05 14:29:59 // 41707
A pereme az ronda, igen. A vastagság az még oké lenne. 28 a gyári,és 25.5 a kopás határ, szóval van még benne élet.
SD2026-05-05 14:08:55 // 41706
Másrészről ez az olajválság egy win-win szituáció...
Én bemegyek a benzinkútra a kutas örül hogy végre egy mókus aki megtankolja a verdát teli áron:D:D:D
Én meg körülök hogy jé két hete tankoltam és még mindig csak 770ft?:D
Aztán őrlángon hazamegyek:D:D:D
Én bemegyek a benzinkútra a kutas örül hogy végre egy mókus aki megtankolja a verdát teli áron:D:D:D
Én meg körülök hogy jé két hete tankoltam és még mindig csak 770ft?:D
Aztán őrlángon hazamegyek:D:D:D
SD2026-05-05 14:06:54 // 41705
Nekem amióta volt hondám a klíma egy opcionális: minden eneriát a főhajtóműre, ürszekerek gomb:D Igaz ott a 3kW tetemes része volt az össz tolóerőnek.
Itt inkább csak fillérbaxásból ha nem párásodunk és nincs meleg kinyomom:D:D:D
Viszont arra figyelek hogy hetente legalább legyen bekapcsolva, mert képes elszökni belőle a gáz ha nincs használva és kiszáradnak a tömítések.
Itt inkább csak fillérbaxásból ha nem párásodunk és nincs meleg kinyomom:D:D:D
Viszont arra figyelek hogy hetente legalább legyen bekapcsolva, mert képes elszökni belőle a gáz ha nincs használva és kiszáradnak a tömítések.
Shadin2026-05-05 13:44:29 // 41704
Csak a mérete és a pereme miatt gondoltam hirtelen, de tévedhetek is.
WarbiRunner (Gyuri)2026-05-05 13:19:37 // 41703
Azért mert csíkos, vagy mert rozsdás? XD
Shadin2026-05-05 10:10:12 // 41702
Arra a tárcsára már nem biztos h tennék új betétet.
Redstuff bejáratás van igen.
Mondták hogy a kerámia keverék felkeni magát a tárcsára és olyan furcsa kékes tükrös színe lesz. Valóban.
Redstuff bejáratás van igen.
Mondták hogy a kerámia keverék felkeni magát a tárcsára és olyan furcsa kékes tükrös színe lesz. Valóban.
WarbiRunner (Gyuri)2026-05-05 09:34:15 // 41701
WarbiRunner (Gyuri)2026-05-05 09:33:28 // 41700
Ez most mitől? Redstuff betét csere, bejáratás?
Én még most sem tudom mi legyen. Kereken 27mm a tárcsa vastagságom, pazarlásnak érzem az új tárcsát, de fene tudja..
Én még most sem tudom mi legyen. Kereken 27mm a tárcsa vastagságom, pazarlásnak érzem az új tárcsát, de fene tudja..
Piritu - 1.000.0002026-05-05 07:53:59 // 41699
Sose kapcsolom ki a klimát, auton megy :-)
SD2026-05-05 07:36:29 // 41698
Nekem azért öröm ez mert 13 literről nem nagyon akart lejönni mióta a QV kerék van rajta:D:D:D
Másrészről ha ilyen hozzá sem érek a gázpedálhoz módon vezettem akkor azért eddig 6-ossal kezdődött a fogyasztás de legalább is hét alja:P
Szóval akkor 0.5 lieter klíma 0.5 liter kerék így lehet számolni:)
Így hogy kb. átlagosan havi 0.5 - 1 tank amit megyek mondhatom mindegy is..
Csak mégis hogy tudjam..
Másrészről ha ilyen hozzá sem érek a gázpedálhoz módon vezettem akkor azért eddig 6-ossal kezdődött a fogyasztás de legalább is hét alja:P
Szóval akkor 0.5 lieter klíma 0.5 liter kerék így lehet számolni:)
Így hogy kb. átlagosan havi 0.5 - 1 tank amit megyek mondhatom mindegy is..
Csak mégis hogy tudjam..
Liquid2026-05-04 22:12:55 // 41697
Éreztem hogy bennem van a hiba 🙂 mondjuk kb. minden járműből ki tudom hozni a maxot , de elég keveset vezetek.. szóval szinte mindig verseny van 🙂
Piritu - 1.000.0002026-05-04 21:59:39 // 41696
Ez a Super volt 200 LE-vel, a Veloce 8-nál tart. A többi a kaszni és a lábad :-DD
Liquid2026-05-04 21:31:11 // 41695
ekkora különbség van a két bódé között vagy ennyire nehéz a lábam? :)
Piritu - 1.000.0002026-05-04 21:25:14 // 41694
Hmmm, nekem 7,41 lett a 105e km átlaga....
Shadin2026-05-04 18:52:49 // 41693
SD2026-05-04 08:44:07 // 41692
Hazafele 120-al 7,6 gyalázat:D Nem volt nagy forgalom, gyerekek alszanak stb :D
WarbiRunner (Gyuri)2026-05-03 18:19:09 // 41691
A balodali téglalap betét :-)
SD2026-05-03 09:42:34 // 41690
QV kerék asszony lábával 7,7 liter :P
csak a mosóba álltam be vele bogártalanítsra +0.2 :D:D:D
csak a mosóba álltam be vele bogártalanítsra +0.2 :D:D:D
Shadin2026-05-02 17:41:50 // 41689
Csosznorbert2026-05-01 09:55:16 // 41688
Próbálkoztak már vele. egyenlőre ennyi sikerült. De lehet a 8.5x19 felni se a legjobb neki 225/35 ös gumival. Pedig veszett jól néz ki rajt.
Most átállok nyáron is 8x18-ra.
Most átállok nyáron is 8x18-ra.
G-MANN🍀2026-05-01 09:10:23 // 41686
😅😅
Valamit csibészkednek szerintem is, mert nálunk az Abarth hátsó fekbetét lesz lassan cserés, (pedig csak 19ekm van benne 4 év alatt 😁)
Valamit csibészkednek szerintem is, mert nálunk az Abarth hátsó fekbetét lesz lassan cserés, (pedig csak 19ekm van benne 4 év alatt 😁)
WarbiRunner (Gyuri)2026-04-30 14:03:04 // 41685
Nem tudom hogy vezetnek ezek az asszonyok, de az 5 szezonos téli a Giuliettán ilyen..

Ez nagyrészt városban sikerült. A 20e-t futott ATE féktárcsák kb cserések, olyan válla van, mint Dwayne Johnsonnak :-) Csak azért nem gyanúsítom meg, hogy titokban pályanapokra jár, mert a fékbetétek viszont alig kopatt állpotúak. Vagy lehet azt miután vasra gyilkolta, titokban kicserélte XD

Ez nagyrészt városban sikerült. A 20e-t futott ATE féktárcsák kb cserések, olyan válla van, mint Dwayne Johnsonnak :-) Csak azért nem gyanúsítom meg, hogy titokban pályanapokra jár, mert a fékbetétek viszont alig kopatt állpotúak. Vagy lehet azt miután vasra gyilkolta, titokban kicserélte XD
WarbiRunner (Gyuri)2026-04-30 13:57:33 // 41684
Köszi, majd veszek rendes új gumit XD
Addig meg látványoskodok azzal ami van. :-)
Addig meg látványoskodok azzal ami van. :-)
RomeoOne2026-04-30 07:59:24 // 41683
Futómű beállítás? :D
Liquid2026-04-29 22:30:45 // 41682
azt hogy? :) Mindig 10%-os használtat veszel? :D
Csosznorbert2026-04-29 20:55:54 // 41681
Asszony Giuliettán egy szezonon elhasznál egy szett gumit. Nem is veszek neki drágát már. :D
Na nem azért mert úgy vezet...
Na nem azért mert úgy vezet...
A hozzászólásokért az Alfa Amore készítői nem vállalnak felelősséget.



