Blog >> dekor

>> Tuning és extraystuc // Alfa Giulietta QV // 2025-06-19

Szerettem volna valami dekort az autóra. Az előző kettőn felirat volt, most nem arra vágytam, ráadásul olyat akartam ami nem feltűnő. Azt hiszem sikerült megoldani. Alfa logó került az autóra, és bár fekete színben is biztosan jól nézett volna ki, de úgy döntöttem, hogy legyen inkább matt szürke. Élőben jól néz ki, fotón nem igazán adja vissza a látvány.
Meg a szárny és az üvegtető közötti szürke rész kapott fényes fekete fóliát. Így vizuálisan lett hosszabb a tető, kecsesebbé téve a szárnyat.
A munkát Kiszely Máté követte el.

>> Tuning és extraAtesz159 // Alfa 159 SW 2.0 Jtdm // 2017-12-18

Beltéri díszelemek fényezése
+ 4-es henger izzítógyertyájának cseréje

>> Tuning és extraShadin // Alfa 159 1750 Tbi SW Ti // 2017-10-29

Sikerült letérdelnem talán harmadszorra is a szálcsiszolt alu szegélyt. Miután ritka mint a fehér holló bontóban és az új ára még számomra is horribilis, muszáj volt meggányolni. A szélső fül aminél fogva csavarral lehetett rögzíteni több részre robbant, meg sem találtam, így kapott egy alu lemezből fület.

>> Tuning és extraG-Burt // Alfa 33 1.7 16V "ÖREGLÁNY" // 2014-04-21

Ma kaptam Dekkától egy ilyet, kísért a piszkos múlt :D

>> Tuning és extraEngineCoffeeTables // Alfa Spider / GTV GTV 3.0 V6 // 2011-10-23

Soha nem tudom megtagadni magam és egy idő után muszálynak érzem hogy minden autóm kinézetén változtassak. Hála istennek a GTV külseje magában is nagyon egyedi és figyelemfelkeltő. Remélem nem sikerül rontani rajta, pedig a fóliás mester megprobálta, négyszer szedte vissza a tetejét, az oldalcsíkot meg én szedetettem vissza vele mert nem sikerült neki ugyan olyan magasra mint a másik oldalát:( Már csak egy szett fekete felni és a már meglévő csere motorháztető és első lökhárító színrefújása lenne hátra ha addigra nem találnék majd megint ki valamit:D
Köszönet ystuc-nak a logo-ért!