Blog
Szerelőnél van, remélhetően hamar kész lesz, nem tudom még mi a baja...
2005.04.05. volt a nagy nap. Ekkorra sikerült összeszednem azt a 2.130.000 Ft-ot, amit az autóért kértek. Adtak hozzá szervizkönyvet, gyári tetőcsomagtartót, 4 db acélfelnit téligumival és gyári dísztárcsával.
2007.05. - Középső tengely csere (thx for SD & Bandi) Nemtom ki rakta bele, ami benne volt, de, hogy nem az olaszok az biztos! (a képen jobb oldalon).
U.I.: azóta kiderült, hogy bizony gyárilag tettek be ilyen tengelyt.

2007.04. - 15" MiM alufelni felkerült (thx for Bandi)
2007.04. - Csere: jobb hátsó kerékcsapágy.
2007.03. - Cserélve: 2db ékszíj, hűtőradiátor alsó kereszttartó (fém csővel együtt), venti hőkapcsoló, radiátor maradt, mert jó állapotban van csak kicsit javítani kellett. Kipu heggesztés, tömítés csere.
2007.02. - Csere: Első lengéscsillapítók (Cofap), thx for Marklar155 :D, Jobb első kerékcsapágy.
2007.01. - Csere: gyújtókábelszett csere (CHAMPION), első féktárcsa (BREMBO) és fékbetét (TEXTAR).
2006.12 - Cserélve a balos féltg szimering, két toronycsapágy, jobbos toronyszilent, balos lengőkar, féltengely gumiharangok és kiderült, h a lengéscsillapító kaki, azért nem jó a kerékösszetartás
0
668
Fórum
Friss topicok
- Giulia
- Szerelőműhely
- 156
- Spider
- Coffee - Minden ami kávé
- Alfa történelem, híres ...
- Milyen a jó olaj?
- Együnk-igyunk, amíg teh...
- Stelvio
- Alfás cuccok, kiegészít...
Tagok
Új tagjaink
- boxerzsolti
- JanSzaZsu99
- Beni159
- PateszBoiii
- UrbanSanyi
- Karina24
- benassy
- Roberto81
- frksferi_GT
- farkasodu



