Blog
Közeleg a tél. Igaz még nappal 15-20 fok van (nagyon szép őszünk van) de én már most felrakattam inkább a téli gumikat. Így elkerülöm a hosszas sorbanállást :)

2008.julius-oktober!Na szóval ,beépítésre került egy szervós kormánymű nagy kaland volt de megérte:)
Eleje hátulja picit modositva (ez nem végleges) ,még folyamatban!
Valami nagyon morgott, így hát megvetettem a kellékeket, a szíjakat, feszítőgörgőket, és a vízpumpát. Mint utóbb kiderőlt csak a vízpumpa adta meg magát. ma ki is lettek cserélve.
km állás: 175513


Gondoltam legyen egy oldal, ami sötét...
www.vader.hupont.hu
November a vizsga és a zöldkártya hónapja.
No ráadásként az első tárcsa és fékbetét csere is volt, ha a szerelőm "elfelejtette" volna közölni, hogy a lambdaszondám elhalálozott, akkor még örültem is vona neki, hogy ennyiből megúsztam. De így spórolhatok arra is.
2008.10.klíma visszakötés(villamosszerelő letörte a görgőt )eredmény:50000ft kár. görgőletöréskor rövidebb szíj:10000ft.javításkor hosszabb szíj:10000ft.+alkatrész :18000ft..+görgő fele ára:5000ft
0
529
Fórum
Friss topicok
- Giulia
- Találkozások
- 4C
- Retrovízió - A '70-es, ...
- Együnk-igyunk, amíg teh...
- AlfaCity 2025 - július ...
- Alfa reklám
- Alfa történelem, híres ...
- Oldtimer, youngtimer
- 159
Tagok
Új tagjaink
- Gyuszkó 159
- Olxander
- UTPcableman
- rajkailaszlo
- Tamas.F.Lamas
- Filip05
- Milán147
- copernico
- PolgárViki
- Bimbi10