Blog

>> EseménySatti // Alfa 145 1.6 TS Speziale Edizione // 2008-08-10

Lezajlott a szegedi találkozó, ismét jó hangulatban, szép időben, sokan összegyűltünk a város közepén. Sokan ismét találkozhattak egymással, és voltak akik most találkoztak élőben először, rengeteg fotózás, városnézés a kisvonattal, egy szuperjó konvojozás, és egy nagyon finom, kiadós vacsora amikben mindenkinek része lehetett. Akik nem jöttek el, jövőre bepótolhatják.

 
>> EgyébPutyesz // Alfa 166 2.4 JTD // 2008-08-10

mivel a régi hamutál nyílórésze megadta magát így cserés lett!
Thanks:Grande Bandi

>> SzervizPutyesz // Alfa 166 2.4 JTD // 2008-08-10

cserélve lettek az első fékbetétek és féktárcsák!!!
thanks:Surci.....ugyan ki másnak:D!

>> SzervizPutyesz // Alfa 166 2.4 JTD // 2008-08-10

a cooler tetejéről a szívócsonkra csatlakozó cső szétrepedt!ezért volt a teljesítménycsökkenéshál istennek gyorsban tudtam szerezni egyet!
thanks grande bandi,surci

>> SzervizPutyesz // Alfa 166 2.4 JTD // 2008-08-10

elvittem dunakesire a turbót átvizsgáltatni!takarítás és egy kis beállítás történt!

>> EseménySeriff // Alfa 145 1.6 Twin Spark // 2008-08-10

Egy hete, most tudtam meg, mert külföldön süttetem a hasam...

Annyi vigasztal, hogy Alfa klubtag az új tulaj, remélem gondját viseli majd és szeretni fogja ezt a gyönyörű és jó autót... ejj, nem vagyok boldog... Alfa talin majd megsimogatom, ha látom.

5 évet töltöttünk együtt- jóban és semmi rosszban. ennyi.

Még pont eladás előtt 40ezer HUF kikerült a tárcámból- biztostás, zk, műszaki, minden oké...

Tegnap ismét ott voltam Szeged szívében a Széchenyi téren. Sok Alfással találkoztam idén is, rengeteget beszélgettem sok-sok alfistával:-))) De ami a legfontosabb az életem értelme, az én édesem is velem tartott!!!

 
>> EgyébG-MANN🍀 // Alfa GT Q2 1.9 JTDm 16V // 2008-08-09

Szegeden gyönyörű időben sikerült egy szép napot eltöltenünk barátok és sok-sok Alfa társaságában,.,.,.,.

 
>> Eseményystuc // Alfa 146 ti Super Produzione // 2007-04-14

Másodszorra került megrendezésre a Hondásokkal a közös találkozó. Gyorsulások voltak egész nap, valamint szlalomverseny.
Én meg találkoztam itt egy régi, általános iskolás osztálytársammal, akivel átdumáltuk az egész napot. Jó régen láttuk egymást. :-)

>> Eseményystuc // Alfa 146 ti Super Produzione // 2007-03-31

Különleges volt számomra ez a találkozó. Ugyanis készült egy muzsika, aminek nagy részben én írtam a szövegét. Ha valakinek még nincs meg, letöltheti INNEN! :-)

Voltunk tájékozódási versenyen is, de megint nem nyertünk semmit. De tombolán kihúzták a nevem, így enyém lett egy Alfa Romeo széldzseki. Öröm, boldogság! :-)