Blog
Márciusban hazamentem egy hétre szabadságra, és elvittem Szatmárihoz a vasat.
Tetőantenna csere, gyári
Gyári cuccokból olajcsere
klimatisztitás, pollensz. csere.
Selespeed állitás, átnézés.
Gyertyák cseréje
elsö stabilzátor rúd csere
futómű állítás
komplett átvizsgálás, cak pakk
műszaki vizsga. (elsö folia leszedése -.- )
Ha Áprilisban hazanézek, a hátsó lököst kell fényezni, mert az elözö tulaj valaminek nekitolatott, meg a motorban a gumi tömitéseket cserélni. Már nem eszi az olajat annyira ( 6 deci) de ez után még annyit sem fog, csak most nem volt idöm.
Alakul. Nagyon szép és jó lesz, bár már csak statisztikailag az enyém, igazából nem is nekem újul meg. Egy még nagyobb OFF cserére nem tudtam nemet mondani - KIZÁRÓLAG anyagi alapon, érzelmekről szó nincs...

30 ezres szerviz +Megegyszer es utoljara gariba a ket xenon sensor es a csatlakozok cserelve. Egyeb hiba eddig nem volt.egyebkent minden fasza :)
Épp úton voltam amikor egyik cartars alfáján láttam meg a becenevét , eldöntöttem hogy nekem is kell :) No akkor úgyis az Auchan útba esik Veszek Betüket+számokat amiket találtam w . , y 9 stb stb... no akkor tipli következő nap elugrottam a homasitába . Igen ittmár nagyobb volt a választék volt ilyen olyan kicsi nagy az SUNI betüket meg is vettem DEE egydarab 5ös sem volt ://///// így hát a 155 később kerül megvételre. 02 18. án Hivott haverom, auchanba talalt 155 crom pilot számokat amit eljutatott hozzám


Már régóta le szerettem volna cserélni a kormányomat, mivel a tökéletesre törekszem, és az enyém egy kicsit meg van kopva. Nem vészes de engem zavar.
Gondoltam az újrabőrözésre, sőt a minap láttam egy nagyon szép GT kormányt ami van a 156 hoz is a Trencsikéknél, és az ára is jó de nagyon elüt a színe mindegyiknek. Igaz fekete bőrnek mondják de nem az sajnos, van bennük valami szürkés árnylat, így nagy a kontraszt a légzsák és a kormány között.
Így csak a gyári kerék maradt, az meg ritka nagyon, mármint az épp, és hibátlan.
Mivel éppen Érden jártam így beugrottam a bontóba, elötte jött egy kevés km-s 156.
Józsi nagyon korrekt, és segítőkész volt, tényleg le a kalappal előtte, és ami nem mindegy, olcsó.Egy szinte teljesen új kormányt kaptam 10.000 Ft-ért. Még jó hogy előző nap a Trencsikéknél nem vettem meg egy szintén bontott jóval rosszabb állapotban lévőt másfélszer ennyiért. Szétszedtem leápoltam és megy a helyére.








Szétmállott a kuplung munkahengeremnél a gumi amivel a pedálhoz csatlakozik. Mivel a munkahenger gyári volt és hibátlan és az ára 40.000 Ft körüli így egy pár forintos gumi miatt nem akartam cserélni, így csináltattam hozzá műanyagból egy betétet.
Remélem tartós lesz.


Fényszóró és kiegészítő féklámpa izzók cseréje.
A jobb hátsó fék felől nyiszogás volt hallható néha...roppant idegesítő tud lenni....
hiba kijavítva